Trzecia część meczu - blog Przemysława Iwańczyka
Kategorie: Wszystkie | Iwańczyk | O piłce nożnej | O rugby | O siatkówce | Typowanie
RSS
środa, 30 kwietnia 2014
Niby dziennikarz nie powinien opowiadać się za żadnym klubem. A co mi tam. W trudnym wyborze, kiedy grają dwie drużyny ulubionych trenerów, stawiam dziś na Atletico. Lubię, kiedy w sporcie piszą się niesamowite historie. Niech będzie taką finał Ligi Mistrzów z udziałem dwóch drużyn z jednego miasta. I to rozgrywany nieopodal, bo w sąsiedzkiej Portugalii.

12:55, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (2) »
wtorek, 22 kwietnia 2014

Może i brzmi wulgarnie, ale to nie moje słowa. Wypowiadali je polscy piłkarze, którzy blisko 20 lat temu mieli przyjemność z Diego Simeone i Jose Mourinho. Obaj wyglądają na drani, ale także dzięki temu zyskują aż taką sympatię. Z drańskim wyrachowaniem, bez cienia respektu dla rywali grają też prowadzone przez nich drużyny.

17:12, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (2) »
wtorek, 01 kwietnia 2014
Pamiętam ten dramat monachijczyków dokładnie sprzed 15 laty. Może tylko wyjątkowe, szaro-buro stroje piłkarzy Bayernu, którzy już cieszyli się z wygranej po raz pierwszy Ligi Mistrzów, a czwartego Pucharu Europejskich Mistrzów Krajowych, zwiastowały ich zbliżający się kataklizm. Kiedy z boiska schodził Mario Basler, wydawało się, że sprawa jest przesądzona. Zagrywka taktyczna, by zmienić piłkarza kilkadziesiąt sekund przed ostatnim gwizdkiem, z reguły zdawała egzamin.

16:52, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (1) »Bez zbędnego cukru od strony technicznej wspiera mnie
agencja interaktywna
Bądź na bieżąco