Trzecia część meczu - blog Przemysława Iwańczyka
Kategorie: Wszystkie | Iwańczyk | O piłce nożnej | O rugby | O siatkówce | Typowanie
RSS
środa, 27 kwietnia 2011

Zakończył się sezon w PlusLidze. W Sport.pl i Gazecie Wyborczej podsumowałem go tutaj, dziś na ten sam temat magazyn Punkt, Set, Mecz.

- Sezon był długi i ciężki, a poziom meczów różny. Ta liga wymaga solidnych, niezmiennych ustaleń. Kibice byli zmęczeni ruletką: kto, kiedy, z kim gra. Czy kibicom siatkówka się przejadła? Być może było za dużo meczów, zwłaszcza między silnymi drużynami - mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl, który do dream teamu sezonu wziął m.in. Pawła Zagumnego, Mariusza Wlazłego i...

Wojtek radzi również, po kogo powinny sięgnąć czołowe polskie kluby w rozpoczętym właśnie transferowym szaleństwie. Polecam, bo wywiązała się z tego naprawdę ciekawa dyskusja.

 

 

PS Do typerów: Wracam po przerwie, przepraszając, że trwała ona dość długo. Co do typera, cieszę się, że sami dokończyliście zabawę, proponuję, by w przyszłym sezonie zrobić niewielką pulę siatkarskich nagród (część fantów już mam i chyba chętnego sponsora takiej zabawy) i powierzyć komuś z Was (ja, niestety, nie dam rady, co wiem już teraz) rolę administratora zabawy (szczegóły techniczne do uzgodnienia). Co Wy na to?

09:24, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (11) »
piątek, 01 kwietnia 2011

Michał Listkiewicz, były prezes futbolowej centrali, może być kuratorem w PZPN. Po ostatnich burdach polskich kiboli oraz kompromitacji Grzegorza Laty w wyborach do Komitetu Wykonawczego UEFA, poprosiły Listkiewicza o to władze UEFA, które dziś zawiesiły także Bośnię i Hercegowinę, oraz szefowie rządu. - Mam czas do północy, choć wiem, że są i inni kandydaci na to stanowisko. Jestem w stałym kontakcie z UEFA oraz z ludźmi premiera Tuska - mówi Listkiewicz.

 

 

16:46, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (68) »Bez zbędnego cukru od strony technicznej wspiera mnie
agencja interaktywna
Bądź na bieżąco