Trzecia część meczu - blog Przemysława Iwańczyka
Kategorie: Wszystkie | Iwańczyk | O piłce nożnej | O rugby | O siatkówce | Typowanie
RSS
sobota, 30 listopada 2013

Są tylko dwa wyjścia rozwiązania problemu Henrika Ojamy w Legii - albo trener Jan Urban przetnie wszystkie konflikty i zapanuje nad rozhulaną ostatnio szatnią, albo Estończyk zostanie odsunięty od drużyny, co mistrza Polski będzie kosztować grube miliony. Jest też trzecie wyjście, najmniej prawdopodobne, że za Urbana dyscyplinę zaprowadzi jego następca. Do końca sezonu prawdopodobnie, a do końca rundy na pewno szkoleniowiec się jednak nie zmieni. Ale sprawę Estończyka należy wyjaśnić natychmiast.

12:28, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (14) »
wtorek, 19 listopada 2013

Dziś w Gazecie Wyborczej znajdziecie cenzurki dla ministrów w rządu Donalda Tuska na półmetku kadencji. Pozwoliłem sobie spojrzeć na dokonania ministry sportu Joanny Muchy, zwłaszcza że sama domagała się tego w anonimowej ankiecie. Doczytajcie do końca, by dowiedzieć się, jaką dostała ocenę, zdradzę tylko, że premier i jego rząd dostał zbiorcze: dostatecznie.

00:19, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (13) »
piątek, 15 listopada 2013

Zapału, charyzmy oraz dyscypliny wystarczyło nowej reprezentacji i jej trenerowi na kilkanaście minut. Dwa strzały między oczy odebrało piłkarzom i Adamowi Nawałce entuzjazm, a kibicom wyrozumiałość. Znów okazało się, że nie ma znaczenia, kto stoi przy ławce Polaków - braku jakości nie nadrobi się nawet największym poświęceniem.

22:45, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (12) »
wtorek, 05 listopada 2013

Warszawska Politechnika spróbuje dziś zatrzymać jedną z największych gwiazd światowej siatkówki Ivana Milijkovicia, za którego zarobki można by utrzymać cały stołeczny zespół przez półtora sezonu. Mecz z Fenerbahce Stambuł w Pucharze Challenge rozpocznie się o godz. 19 na Torwarze, bo działacze klubu z Warszawy nie chcą, by któryś z kibiców odszedł od kasy z kwitkiem. Sprzedano już ponad trzy tysięce biletów, dziś można kupować je w siedzibie klubu przy ul. Waryńskiego, a także w hali przy Łazienkowskiej 6A. Ja mam dla Was wejściówki VIP. Możecie zdobyć je, wchodząc na profil fejsbukowy tego bloga, o czym poniżej.

00:20, iwanczyk_gw_sport.pl
Link Komentarze (5) »Bez zbędnego cukru od strony technicznej wspiera mnie
agencja interaktywna
Bądź na bieżąco