Trzecia część meczu - blog Przemysława Iwańczyka
Blog > Komentarze do wpisu

Legia z Wisłą jak Rysiek z Klanu. Miklas: Prawda o nas nie jest najlepsza

Legia czeka na wygrany mecz przy Reymonta, odkąd polską publiczność zaczął podbijać Rysiek z serialu „Klan”, czyli od 1997 r. Dziś hit w Krakowie, na który w Magazynie Ekstraklasy zapraszają Leszek Miklas, dyrektor sportowy Legii, i Jacek Zieliński, drugi trener kadry.

- Mecz z Wisłą to mecz prawdy. Kolejny, bo było już takich kilka, i ta prawda nie jest najlepsza. Jeśli nie osiągniemy w Krakowie satysfakcjonującego wyniku, trzeba będzie się zastanowić, czy my naprawdę jesteśmy na tyle dojrzali, by sięgnąć po mistrzostwo – mówi Miklas.

- Nie trzeba mówić o tym, że Legia będzie mistrzem, bo tak jest co roku. Przyjmuję jednak wersję, że teraz jest wysoko, bo czołówka nie gra zbyt dobrze – dodaje Zieliński.

Dyrektor sportowy mówi, że nie uczestniczy w negocjowaniu nowej umowy z Maciejem Skorżą na kolejne sezony, ale takie rozmowy właśnie trwają. Podobnie jak z Danjelem Ljuboją. Innym ważnym meczem 24. kolejki jest starcie Polonii ze Śląskiem. - Sądziłem, że właściciel Polonii wytrzyma do końca sezonu i nie zwolni trenera. Ktokolwiek by nie został nowym szkoleniowcem, zawsze będzie nadzwyczajna mobilizacja. My też w zeszłym sezonie przegrywaliśmy hańbiąco, ale wytrzymaliśmy ciśnienie – mówi Miklas.

- To nie problem trenera, przyczyn trzeba szukać gdzie indziej. Nie wiem, czy ten zespół jest dobrze dobrany, czy ci piłkarze do siebie pasują. Już nie wspomnę o takich rzeczach jak charakter, ambicja, motywacja – uważa Zieliński.

Obaj goście zapowiadają również pozostałe spotkania, a dyrektor Legii zdradza, czy weźmie z Legii Semira Stilicia.

piątek, 30 marca 2012, iwanczyk_gw_sport.pl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: sss, *.xdsl.centertel.pl
2012/03/30 19:22:55
z legii Semira? on chyba gra w lechu
-
Gość: lopez, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2012/03/31 22:38:35
eee...
-
Gość: lopez, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2012/03/31 22:39:55
eee...Bez zbędnego cukru od strony technicznej wspiera mnie
agencja interaktywna
Bądź na bieżąco