Trzecia część meczu - blog Przemysława Iwańczyka
Blog > Komentarze do wpisu

Czarny rok siatkówki (magazyn)

- Wyniki były złe i to we wszystkich kategoriach wiekowych, od seniorów do kadetów. Najbardziej zawiodła męska kadra, a nieudany mundial rzucił się cieniem na drobne sukcesiki. Martwi też nastrój wokół selekcjonerów, czy to zwolnionego Daniela Castellaniego, czy Jerzego Matlaka. Ten drugi, choć ocalił stanowisko, wciąż jest wrogiem nr 1 co najmniej połowy środowiska - mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Sport.pl, w podsumowującym rok Magazynie Siatkarskim.

Drzyzga dodaje, że nie było nawet siatkarza nr 1, choć wyróżnia całą armię młodych zdolnych siatkarzy z Bartoszem Kurkiem na czele. Wśród trenerów wygrał jego zdaniem Jacek Nawrocki ze Skry Bełchatów.

- Dla mnie również błysnął Kurek, ale to bardziej nadzieja niż gwiazda - dodaje Jerzy Mielewski, komentator Polsatu.

Obaj wytypowali też, kto może poprowadzić męską kadrę. Drzyzga postawił na obcokrajowca z wielkim nazwiskiem, Mielewski uważa, że będzie to Włoch Andrea Anastasi lub Jacek Nawrocki ze Skry Bełchatów.

 

 

Wyniki były złe i to we wszystkich kategoriach wiekowych, od seniorów do kadetów. Najbardziej zawiodła męska kadra, a nieudany mundial rzucił się cieniem na drobne sukcesiki. Martwi też nastrój wokół selekcjonerów, czy to zwolnionego Daniela Castellaniego, czy Jerzego Matlaka. Ten drugi, choć ocalił stanowisko, wciąż jest wrogiem nr 1 co najmniej połowy środowiska - mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Sport.pl, w podsumowującym rok Magazynie Siatkarskim Przemysława Iwańczyka. Drzyzga dodaje, że nie było nawet siatkarza nr 1, choć wyróżnia całą armię młodych zdolnych siatkarzy z Bartoszem Kurkiem na czele. Wśród trenerów wygrał jego zdaniem Jacek Nawrocki ze Skry Bełchatów. - Dla mnie również błysnął Kurek, ale to bardziej nadzieja niż gwiazda - dodaje Jerzy Mielewski, komentator Polsatu. Obaj wytypowali też, kto może poprowadzić męską kadrę. Drzyzga postawił na obcokrajowca z wielkim nazwiskiem, Mielewski uważa, że będzie to Włoch Andrea Anastasi lub Jacek Nawrocki ze Skry Bełchatów.

środa, 22 grudnia 2010, iwanczyk_gw_sport.pl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/12/22 17:11:15
pierwszy raz od bardzo dawna widziałem pana Mielewskiego w roli eksperta :D

Słusznie, trzeba w męskiej drużynie zrobić atmosferę i zacząć traktować Ligę Światową poważnie. Przecież to dzięki niej siatkówka zyskała olbrzymią popularność kilkanaście lat temu!
Jak się LŚ ma w... nosie, to potem są problemy z motywacją i są efekty takie, jak w tym roku...
-
2010/12/23 16:43:13
Pan Iwańczyk wygląda jakby był bardzo zmęczony albo chory. Jeśli to drugie to życzę dużo zdrowia.
A co do filmiku to trochę dziwi mnie to, że jest moda na typowanie Nawrockiego jako trenera reprezentacji Polski. Na razie zbyt wielkich wyników ze Skrą nie miał. Może i radzi sobie dużo lepiej ze Skrą w tym sezonie niż w poprzednim, ale i tak to chyba za mało, żeby od razu objąć tak ważne stanowisko. Niech najpierw przepracuje kilka lat jako I trener, zdobędzie jakieś trofeum (nie krajowe) drogą sportową. No i niech trafi ze szczytem formy na turniej a wtedy, po 2014 roku, będzie się można zastanawiać czy jest on odpowiednią osobą na stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski.
-
Gość: Abdullo, 46.112.198.*
2010/12/24 10:16:34
Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonego w gronie najbliższych osób z dala od siatkówki bo w tym roku bogactwo imprez siatkarskich może przyprawić o zawrót głowy, a na deser życzenia dla wszystkich sympatyków Resovii :)
www.youtube.com/watch?v=ryBBLHSGZLc

Jak autor ma pan moją zgodę na wykorzystanie tego filmiku.Bez zbędnego cukru od strony technicznej wspiera mnie
agencja interaktywna
Bądź na bieżąco